6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBALLINAJa si reagojnë qytetarët e Therandës pasi Kryetari Muharremaj dështoi t'u siguronte...

Ja si reagojnë qytetarët e Therandës pasi Kryetari Muharremaj dështoi t’u siguronte paratë e shujtave për mësimdhënësit e kësaj komune.

Përderisa kryetarët e komunave tjera, janë të angazhuar për t’ua siguruar paratë e shujtave për mësimdhënësit e komunave të tyre, kryetari i Komunës së Therandës Bali Muharremaj nuk po ka kohë tu ndihmojë mësimdhënësve të Komunës sonë, sepse po vazhdon reklamimin në Facebook para kamionëve e eskavatorëve. Çështë e vërteta kamionët dhe eskavatorët punojnë gjithmonë e gjithëkund por këtë lloj praktike reklamuese nuk e zbatojnë të tjerët, sepse janë të nxanë me punë ma t’meqme që janë obligime të kryetarit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments