6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIArta Nitaj i rikthehet zanatit të vjetër

Arta Nitaj i rikthehet zanatit të vjetër

Aktorja e njohur shpeshherë ka treguar se moderimi është pasioni i saj.

Muaj më parë ka qenë moderatore në njërin nga emisionet e sportit në Rtv Dukagjini.

Megjithatë ajo u largua dhe synon të rikthehet sërish. Në një emision, Arta kishte treguar se do të startoj me ndonjë emision përsëri.

Së fundi, ka publikuar në një imazh bashkë me Ermal Pandurin, Artan Telakun dhe Krenare Shala të cilët janë pjesë e Rtv Dukagjinit, në fotografi ka shkruar “Aderova”.

Arta nuk ka dhënë detaje tjera përveç asaj që sërish do ta shohim moderatore në ekranin televiziv.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments