6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIMotra e Adelina Ismailit pyetet pse nuk e bën martesën publike dhe...

Motra e Adelina Ismailit pyetet pse nuk e bën martesën publike dhe përgjigjja e saj nuk pritej

Ema Ismaili ka dhënë përgjigjen për ndjekësit.

Në Instagram është pyetur për martesën e saj e cila asnjëherë nuk e ka bërë publike madje nuk e ka postuar ndonjë imazh në rrjete sociale.

Ema ndër të tjera tha se e ka burrin për vete dhe jo për tjerët.

“Po tutna pom lakmoni shum e sun ju qkapi pi instagramit. Burrin e kam per veti jo per juve”, ka shkruar ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments