6.1 C
Pristina
Sunday, September 25, 2022
spot_img
HomeBALLINAKuçi: Nuk e lë PDK-në, kjo parti është krijesë e imja

Kuçi: Nuk e lë PDK-në, kjo parti është krijesë e imja

Hajredin Kuçi ka deklaruar se nuk do të largohet nga Partia Demokratike e Kosovës.

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hajredin Kuçi, ka thënë në T7 se nuk do të largohet nga kjo parti.

Kuçi ka thënë se është një ndër themeluesit e këtij subjekti dhe se mungesa e tij në skenën politike ka qenë si pasojë e angazhimit në fusha të tjera.

Ai ka theksuar se diskursi politik ka ndërruar dhe se sot në skenën politike ka shumë negativitet.

“Nuk e lë PDK-në, kjo parti është krijesë e imja”, ka thënë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments