6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeSPORTPogba do të largohet nga Manchester United

Pogba do të largohet nga Manchester United

Ylli francez, Paul Pogba, do të largohet nga skuadra Manchester United.

Njëkohësisht tre skuadra të mëdha evropiane janë të interesuara që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit 27 vjeçar, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Djajtë e Kuq janë pajtuar me faktin se Pogba nuk do të nënshkruajë marrëveshje të re në Old Trafford dhe tani janë në kërkim të të hollave për mesfushorin e tyre – kontrata aktuale e të cilit do të jetë e vlefshme deri në 2022.

Tre gjigantët që janë të interesuar ta nënshkruajnë Pogban janë: Real Madrid, Juventus dhe Paris Saint-Germain.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments