6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBALLINAKaçanik: E lidhin dhe e rrahin pronaren e shtëpisë, hajnat marrin kasafortën...

Kaçanik: E lidhin dhe e rrahin pronaren e shtëpisë, hajnat marrin kasafortën dhe ikin në drejtim të panjohur

Tre të dyshuar kanë hyrë me forcë në një shtëpi në fshatin Gjurgjedell të Kaçanikut.

Të dyshuarit e kanë lidhur me lidhëse plastike pronaren e shtëpisë dhe e kanë rrahur, duke e detyruar të ua tregonte atyre vendin e kasafortës.

Me këtë rast hajnat e kanë marrë kasafortën edhe janë larguar në drejtim të panjohur.

GRABITJE

Fsh. Gjurgjedell, Kaqanik 02.01.2021-21:55. Viktima femër kosovar e ka raportuar se tre të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e saj , e kanë lidhur me lidhëse plastike, e kanë sulmuar fizikisht dhe nën kërcënimin e armës së ftohte e kanë detyruar të tregon vendin e kasafortës. Të dyshuarit kanë marrë kasafortën dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti nën hetime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments