6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZI“Jam këtu”, Bebe Rexha sjell fotografinë pa grim në rrjete sociale

“Jam këtu”, Bebe Rexha sjell fotografinë pa grim në rrjete sociale

Bebe Rexha pulikon imazhin e parë për këtë vit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore njihet si një vajzë mjaft e thjeshtë.

Ajo ka arritur sukses ndërkombëtar falë talentin të saj të jashtëakonshëm.

Së fundmi ajo ka publikuar një Instastory ku shihet pa grim dhe duke siguaruar fansat e saj se ajo është këtu.

Bebe është një artiste e cila preferon të paraqitet si është dhe nuk e ka problem të shfaq fytyrën e saj pa grim ku edhe duket mjaft bukur.

Këngëtarja së fundmi ka qenë në krye të vëmendjes si për jetën profesionale edhe për atë personale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments