6.1 C
Pristina
Monday, March 27, 2023
spot_img
HomeBIZZIDhurata Dora ndryshon ngjyrën e flokëve përsëri

Dhurata Dora ndryshon ngjyrën e flokëve përsëri

Dhurata Dora ka bërë një ndryshim në dukje

Këngëtarja Dhurata Dora ka eksperimentuar kohëve të fundit me flokët e saj mjaft shumë.

Ajo erdhi si bionde pastaj brune dhe së fundmi këngëtarja ka vendosur t`i lyej flokët ngjyrë rozë.

Kurse ditën e sotme ajo publikoi një video me miken e saj ku u pa se tashmë këngëtarja ka vendosur t`i lyej ato ngjyrë rozë.

Dhurata njihet për stilin e saj të veçantë ku edhe jo rrallë herë përflitet për shijen e shtrenjtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments