6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIKejvina ‘ndez’ rrjetin, zhvishet në të brendshme

Kejvina ‘ndez’ rrjetin, zhvishet në të brendshme

Kejvina Kthella vazhdon sërish të marrë vëmendjen me pozat e saj.

Sapo ka publikuar një fotografi e cila është shfaqur vetëm në të brendshme.

Kejvina e ka postuar në profilin e saj Instagram imazhin duke marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Kejvina Kthella njihet për pozat e saj provokuese në rrjete sociale duke ekspozuar linjat perfekte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments