6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIFlori sapo solli në treg baladën më të dhimbshme “Dhemb”

Flori sapo solli në treg baladën më të dhimbshme “Dhemb”

Flori Mumajesi solli baladën më të re në treg.

Disa minuta më parë Flori Mumajesi u rikthye në rrjete sociale teksa dhe publikoi një video me mesazh të paqartë.

“Nuk promovoj rrugën e dhimbjes, as të trishtimit. Nuk dorëzohem edhe kur të dyja ulen këmbëkryq para meje. ABC e jetës?”, shkri Flori në video.

https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/?utm_source=ig_embed

“Dhemb” titullohet projekti befasi i Florit dhe duket se i ka përshtatur plotësisht titullin, sepse kënga vjen si baladë mjaft e dhimbshme në këto kohë të vështira siç edhe tha vetë këngëtari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments