6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIDemi Rose zbulon pjesët intime me fustanin transparent

Demi Rose zbulon pjesët intime me fustanin transparent

Demi Rose solli pamje nga Ibiza por vëmendejen e mori gjoksi i saj.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Së fundmi ajo erdhi me disa fotografi ku shihej e veshur me një fustan ngjyrë bezhë i cili ishte mjaft transparent dhe po i zbulonte gjoksin shumë asaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments