6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIMelinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale.

Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje nga fotosesioni i ri ku shihet e veshur me rroba të ngushta të cilat i thekjsojnë linjat trupore.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo citoi disa vargje të këngës së re “Mëkatare”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments