6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIDafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”

Sot erdhi në treg bashkëpunimi më i ri nga Ylli dhe Dafina.

Para pak kohësh Dafina dhe Ylli kishin paralajmëruar se po sillnin diçka të re për publikun.

“Mos shko” erdhi para pak minutash premierë në kanalin Youtube të Dafina Zeqirit ku u futën rreth 5 mijë shikues që në minutën e parë të lansimit.

Prodhuar nga Moneyz, për melodinë dhe muzikën u përkujdes vetë Dafina Zeqiri këngën mund ta dëgjoni duke klikuar linkun e mëposhtëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments