6.1 C
Pristina
Sunday, November 27, 2022
spot_img
HomeBIZZIAfërdita Dreshaj udhëton me aeroplan privat drejt këtij destinacioni

Afërdita Dreshaj udhëton me aeroplan privat drejt këtij destinacioni

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl po shijojnë festat e fundvitit duke udhëtuar.

Çifti kanë qenë në krye të mediave rozë së fundmi sepse së shpejti ata po bëhen prindër.

Ata këtë fundvit po e presin shumë më të lumtur se vitet tjera duke u përgaditur për zgjerimin e familjes së tyre.

Së fundmi çifti kishte festuar përvjetorin e 3 të fejesës dhe duket se ata janë po nisen drejt një destinacioni që ende nuk e kanë zbuluar.

Afërdita publikoi në Instastory disa pamje nga momentet kur po niseshin pa zbuluar se ku.

Afërdita është në muajin e 7 të shtatzënisë ku edhe po tregon rrugëtimin e saj përmes postimeve të shpeshta në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments