6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIMelinda tregon se kujt ia dedikoi këngën “Mëkatare”

Melinda tregon se kujt ia dedikoi këngën “Mëkatare”

Melinda tregoi se për kë dedikohet projekti i saj i ri.

Melinda Ademi është ndër emrat më të dashur për publikun dhe njëherësh shumë aktive në rrjete sociale.

Artistja, së fundi ka publikuar projektin e ri me titull “Mëkatare”, në të cilin erdhi tejet joshëse si zakonisht.

Me anë të një postimi në Instagram, Melinda tha se kënga e saj e re është dedikim për gjithë zemrat e thyera, ngase edhe ka për temë dashurinë.

Po ashtu, ajo falënderoi të gjithë fansat për mbështetjen e vazhdueshme që ia japin. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments