6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIFejohet Shpat Kasapi

Fejohet Shpat Kasapi

Këngëtari Shpat Kasapi i ka dhënë fund beqarisë.

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi ka marrë një hap tjetër në lidhje, duke kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Këtë gjë, artisti e bëri të ditur me anë të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram, ku tregon se ai dhe partrnerja e tij, Selvije Jao, tashmë janë të fejuar.

Shpati publikoi fotografinë ku shihen unazat e çiftit dhe një tortë me emrat e tyre, teksa tregon se sot u fejua.

Ndryshe, Shpat Kasapi lidhjen e re e kishte zyrtarizuar vetëm disa ditë më parë.

https://www.instagram.com/shpatkasapi85/?utm_source=ig_embed

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments