6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZINë shtrat me një femër, Ledri zbulon datën e këngës së re

Në shtrat me një femër, Ledri zbulon datën e këngës së re

Ledri Vula ka dhënë detajet e këngës së re.

Ledri Vula si shumë prej kolegëve të tij, do ta përmbyll vitin 2020 me një këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të postimit të fundit, përmes së cilit zbuloi edhe datën e këngës me titull “Sot sot sot”.

“E Premte 20:00 // SOT SOT SOT”, shkruan ai, teksa ndau një fotografi të shkrepur nga prapaskenat e klipit.

https://www.instagram.com/ledrivula/?utm_source=ig_embed

Kujtojmë se para pak ditësh, Ledri publikoi një video të shkurtër, ku zbuloi disa sekuenca të kësaj kënge.

Ndryshe, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, para pak ditësh u bënë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Poem Blu.

https://www.instagram.com/ledrivula/?utm_source=ig_embed

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments