6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZITuna merr vendimin e papritur pas ndarjes nga Patrisi

Tuna merr vendimin e papritur pas ndarjes nga Patrisi

Tuna dhe Patris janë ndarë së fundmi.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit.

Në rrjete sociale filluan dyshimet se ata ishin ndarë tashmë.

Tuna hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i Tian, të birit, duke e bërë nga Tian Patris Berisha në Tian Sejdi. Madje ajo e hoqi Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social.

Ndërsa së fundmi Tuna ka habitur ndjekësit me veprimin që bëri pasi ajo ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara dhe në rrjete sociale ka ndaë foto nga Miami.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments