6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZI“Je një përbindësh!” Kylie Jenner sulmohet nga aktivistët në Los Anxhelos

“Je një përbindësh!” Kylie Jenner sulmohet nga aktivistët në Los Anxhelos

Kylie Jenner është sulmuar nga aktivistë të ndryshëm.

Kylie Jenner ka mërzitur mjaft shumë aktivistët për të drejtat e kafshëve gjatë paraqitjes së saj të fundit në publik.

Pasi u largua nga dyqani luksoz në Rodeo Drive të Beverly Hills, ajo hyri në automjetin e saj dhe në këtë moment katër protestues rrethuan automjetin e saj.

Nga videot e shpërndara në rrjet shihen aktivistët që i bërtasin yllit, teksa thërrasin, “Turp për ty! Je një përbindësh! Turp për ty!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments