6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIFejohet Ariana Grande

Fejohet Ariana Grande

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Ariana Grande ka njoftuar se është fejuar me të dashurin e saj, agjentin e pasurive të patundshme, Dalton Gomez.

Ylli postoi disa fotografi në faqen e saj në Instagram, duke treguar një unazë diamanti në dorën e saj të majtë.

Grande, 27 vjeçare, ka qenë në lidhje me Gomez, gjithashtu në të njëzetat e tij, për rreth një vit, raporton BBC.

Çifti aktualisht po jeton në shtëpinë e Grandes në Los Angeles, duke respektuar urdhrat e Kalifornisë për qëndrimin në shtëpi, thonë raportet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments