6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIKejvina Kthella me të brendshme provokuese, ngjyra rozë i shkon kaq shumë...

Kejvina Kthella me të brendshme provokuese, ngjyra rozë i shkon kaq shumë asaj

Kejvina Kthella josh ndjekësit e saj me imazhet e fundit.

Kejvina Kthella është një prej modeleve më seksi shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto nga më të ndryshmet nga jeta e saj.

Së fundmi ajo solli imazhe ku shihej e veshur vetëm me të brenshme ngjyrë rozë, të cilat i theksonin format trupore e në veçanti gjoksin e formësuar.

Kejvina pranoi komente dhe pëlqime të shumta menjëherë pas publikimit të fotografive provokuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments