6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIMelinda Ademi zbulon datën e publikimit të këngës së re “Mëkatare”

Melinda Ademi zbulon datën e publikimit të këngës së re “Mëkatare”

Melinda Ademi ka zbuluar se shumë shpejt sjell këngën e re.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Para disa javësh ajo kishte paralajmëruar se po sillte projektin e ri muzikor së shpejti dhe si duket nuk na la të presim shumë.

Ajo pak minuta më parë publikoi disa imazhe në llogarinë zyrtare në Instagram se nesër(20 dhjetor) do të lansoj këngën e re “Mëkatare” të cilës i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor.

Fansat vërshuan komentet menjëherë pas publikimit të fotografive duke treguar se sa të lumtur janë dhe që mezi presin ta dëgjojnë “Mëkatare-n”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments