6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZI“Kur dështakët bëjnë ‘diss’ idhujt”, Dafina sapo hodhi një thumb drejt Taynës?

“Kur dështakët bëjnë ‘diss’ idhujt”, Dafina sapo hodhi një thumb drejt Taynës?

Dafina Zeqiri sapo hodhi një thumb drejt Taynës.

Para disa muajsh doli lajmi se Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë prishur shoqërinë mes tyre.

Në rrjete sociale nuk munguan thumbat për njëra tjetrën gjë që konfirmoi se ato i kanë dhënë fund shoqërisë së tyre.

Kurse së fundmi duket se sërish Dafina ka hedhur një thumb drejt ish-mikes së saj, e cila ka ndarë një postim në Instastory, ku flitet rreth ‘diss-it’ që Eminem i ka bërë 6ix9ine.

“Eminem përgjithmonë! Kur dështakët u bëjnë diss idhujve të tyre!“ shkroi Dafina krahas postimit të bërë.

Nuk dihet sigurt se cili është personi që Dafina thumboi në këtë rast, por fansat mendojnë se lidhet me Taynën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments