6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIVjen projekti muzikor “Zemër” nga Shaolin Gang, Grmv dhe Ardi

Vjen projekti muzikor “Zemër” nga Shaolin Gang, Grmv dhe Ardi

Shaolin Gang, Grmv dhe Ardi kanë publikuar këngën “Zemër”.

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, Shaolin Gang publikuan projektin e ri dhe këtë herë është bashkëpunim.

Së fundmi, Shaolin Gang, Grmv dhe Ardi kanë sjellur një bashkëpunim interesant, me titull “Zemër”.

Për instrumentalin e këngës është përkujdesur Shalon Gang dhe Florent Boshnjaku.

https://www.instagram.com/p/CII-748hwDH/?utm_source=ig_embed

Ndërsa klipi muzikor përbënte vajza mjaft seksi kurse edhe artistët dukeshin mjaft me stil.

Ndërsa klipi muzikor përbënte vajza mjaft seksi kurse edhe artistët dukeshin mjaft me stil.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments