6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIMotrat Mustafa i këndojnë “Kanagjeqit” në këngën e re

Motrat Mustafa i këndojnë “Kanagjeqit” në këngën e re

Motrat Mustafa sollën një këngë për dasma.

Në kuadër të projekteve muzikore që po lansohen në prag të festave të fundvitit, Motrat Mustafa lansuan edhe një këngë të re.

Kësaj radhe, kënga e re e tyre do t’i kushtohet dasmave, saktësisht titulli i këtij projekti është “Kanagjegji”.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Sami Aliu, ndërsa orkestrimin e saj e bëri Arti Rec dhe u shoqërua me një video të përgatitur për fundvit.

Lajmi Net Logo

Mbaje Distancën

Të Infektuar: 37.028

Të Shëruar: 22.690

Të Vdekur: 963

Motrat Mustafa i këndojnë “Kanagjeqit” në këngën e re

 17:01 | 27 Nentor 2020

Foto: Instagram

Motrat Mustafa sollën një këngë për dasma.

Në kuadër të projekteve muzikore që po lansohen në prag të festave të fundvitit, Motrat Mustafa lansuan edhe një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, kënga e re e tyre do t’i kushtohet dasmave, saktësisht titulli i këtij projekti është “Kanagjegji”.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Sami Aliu, ndërsa orkestrimin e saj e bëri Arti Rec dhe u shoqërua me një video të përgatitur për fundvit.

Kujtojmë se një këngë me titull “Kanagjegji”, Motrat Mustafa e kishin publikuar edhe para dy vitesh, e cila u prit mirë nga fansat e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments