6.1 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023
spot_img
HomeBIZZIEra Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

Era Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

Era Istrefi i është rikthyer fotove joshëse, pasi u “zhduk” nga rrjetet sociale.

Era Istrefi është një ndër artistet shqiptare, fama e të cilës ka kaluar të gjithë kufijtë.

Ani pse kohën e fundit nuk ka qenë aktive me këngë të reja, Era i ka mbajtur të informuar fansat përmes fotografive në rrjete sociale.

Në fotografitë e fundit, artistja shfaqet tejet joshëse me një stil më ndryshe të flokëve dhe dukej në formë të mirë.

Era kishte bërë flokët dredha dhe kishte vendosur make-up në fytyrë, ndërsa dukej shumë joshëse.

Kujtojmë se pavarësisht asaj se fansat e Era Istrefit presin të dëgjojnë diçka të re nga këngëtarja, ajo ende nuk ka dhënë ndonjë datë për projektet e reja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments